XI EUROKRESOWY Zlot Fiata X1/9

XI EUROKRESOWY Zlot Fiata X1/9

A zatem … XI EURO-KRESOWY ZLOT FIAT X1/9 klub polski mamy za sobą …
aż chciałoby się rzec: …ech!… jaka szkoda …

… szkoda, że tak krótko mogliśmy się cieszyć swoim towarzystwem w tych pięknych i niepowtarzalnych okolicznościach kresowej, poleskiej przyrody.

Jako gospodarz tegorocznego Zlotu, chcę gorąco, serdecznie podziękować wszystkim przybyłym uczestnikom, za stworzenie tak miłej i sympatycznej atmosfery.
Wszak to ludzie „robią” imprezę – organizator im to tylko umożliwia.

Zapewne niebawem pojawią się tu liczne (mam nadzieję) fotorelacje z naszego spotkania.
Ja tym razem mam niewiele do pokazania, ale sądzę, że jako tegoroczny „kierownik tego zamieszania” – jestem usprawiedliwiony.

Co nieco, jednakowoż mam:

Oto link do programu Panorama Lubelska w TVP Info, w którym była relacja z naszej wizyty pod dębem Bolko. Materiał został wyemitowany 12 maja o godz. 21.45. Cały program trwa ponad 17 minut – to, co nas interesuje najbardziej zaczyna się w 13 minucie 20 sekund.

http://www.tvp.pl/lublin/informacyjne/p … 45/7348466

Ja zwróciłem uwagę na jeden fakt: otóż w czasie tego serwisu informacyjnego, w którym redaktor opowiada jak to wielbiciele X-sów spotkali się na zlocie w Okunince nad Jeziorem Białym, na pasku informacyjnym w dole ekranu przesuwa się wiadomość o tym, że w tejże Okunince spalił się lokal gastronomiczny… he, he…! Ciekawe, czy ktoś z oglądających nie zechce skojarzyć tych dwóch faktów, tłumacząc sobie, że ci X-siarze… to się nieźle nad tym Białym bawili..
… swoją drogą aż tak bardzo dalekie od prawdy to nie będzie, bo bawiliśmy się chyba nieźle?

Tu kilka zdjęć ode mnie:

Ciąg dalszy nastąpi